fbpx

DREWNO BUDKA I CO JESZCZE?

Nielimitowany wydruk zdjęć na wydarzeniach

ZDJĘCIA BEZ LIMITU

Drukuj, ile dusza zapragnie, nie patrzymy na ilość. Bez obaw, odbitki również bez limitu - każda osoba ze zdjęcia otrzyma swój wydruk. Niech Twoi goście maksymalnie wykorzystają czas Drewno Budki!

Personalizacja pasków pod konkretne wydarzenie - fotobudka Poznań

SPERSONALIZOWANY WYDRUK

Pasek czy pocztówka? Wybierz format 5x15 cm lub 10x15 cm (a może oba?), jeden z dostępnych motywów, liczbę okien na wydruku i przedstaw nam Twoją graficzną wizję. Umieścimy dowolny tekst, imiona z datą ślubu czy logo Twojej firmy - czuj się swobodnie z własnym pomysłem, w końcu to Twoje wydarzenie!

Animatorzy fotobudki aktywnie uczestniczący w wydarzeniu

ZAŁOGA, JAKICH MAŁO

Praca z ludźmi to nasza specjalność. Lubimy dzielić się usługą, a jeszcze bardziej pozytywną energią i szerokim uśmiechem. Gwarantujemy obecność w pobliżu Twoich gości, pomoc w obsłudze Drewno Budki i dodania otuchy nieśmiałkom. Ty się bawisz, a my czuwamy nad przebiegiem zabawy przy fotobudce. Spodziewaj się nas 1h przed wydarzeniem - zmontujemy tak, żeby zacząć o czasie. Wszystko w pakiecie, łącznie z uśmiechem.:)

Lampki, opalane skrzynki w stylu rustykalnym tworzą klimat wydarzenia.

ARANŻACJA SCENOGRAFII

Doceniamy detale. Dodatki w otoczeniu fotobudki (drewniane, opalane skrzynki, lampki czy kawałek zieleni) tworzą dekorację dla Twojego wydarzenia. To sprawdzony wariant na wesele w motywie rustykalnym, jak również retro, boho czy nawet industrialnym. I nie tylko, serio.
Zresztą, wszystko z Tobą ustalimy.

Tło fotograficzne w różnych wzorach do wyboru

TŁA FOTOGRAFICZNE

W naszej ofercie znajdziesz ich kilka w różnych wzorach. Drobna wskazówka - możesz wykorzystać fragment, np. ceglanej ściany
i uzyskać naturalne tło. Zachęcamy!

Kapelusze, maski, szalone okulary oraz specjalne drewniane gadżety i tabliczki

GADŻETY

Fotobudka bez wąsów, tabliczek i kapeluszy? Nie ma mowy. Posiadamy cały kosz gadżetów, pasujących klimatem do Drewno Budki (drewniane, retro), jak również tych klasycznych (szalone okulary, hawajskie naszyjniki czy rogi diabła). Stawiamy na trwałość gadżetów i łatwość w ich użytkowaniu.

Spersonalizowana księga gości, pamiątka z wesela.

KSIĘGA GOŚCI

To taka niepowtarzalna pamiątka stworzona przez Twoich gości. Zadbamy, aby wkleili niewykorzystaną odbitkę, podpisali się, może namalowali coś śmiesznego, dzięki dostarczonym przez nas pisakom. Aha, spokojnie - księga będzie spersonalizowana, umieścimy na niej dowolny napis.

Drewniany pendrive

DREWNIANY PENDRIVE

Zachowamy zdjęcia Twoich gości w dodatkowej formie. Chcemy mieć pewność, że ulotne chwile na pewno zostaną zapamiętane. W każdej chwili wrócisz do uśmiechniętych twarzy i szalonych min z Twojej imprezy. Wysoka jakość zdjęć pozwoli Ci wydrukować je ponownie w innym formacie.

CENNIK

Przygotowaliśmy trzy oferty, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Nie są to jednak sztywne ramy. Jeśli masz inną wizję na pakiet, dostosowany do charakteru i rozmiaru Twojego wydarzenia, śmiało napisz do nas lub zadzwoń! 

Minimum

800 PLN

2 godziny

Dojazd 30 km od Poznania

Standard

950 PLN

3 godziny

Dojazd 40 km od Poznania

Premium

1150 PLN

4 godziny

Dojazd 60 km od Poznania

Bądź na bieżąco!

Przewiń do góry