DREWNO BUDKA DO WYBORU I CO JESZCZE?

Nielimitowany wydruk zdjęć na wydarzeniach

ZDJĘCIA BEZ LIMITU

Rób zdjęcia, ile dusza zapragnie, nie patrzymy na ilość. Bez obaw, odbitek również dodrukujemy więcej tak, aby starczyło dla gości i do księgi gości. Niech Twoi goście maksymalnie wykorzystają czas Drewno Budki!

Personalizacja pasków pod konkretne wydarzenie - fotobudka Poznań

SPERSONALIZOWANY WYDRUK

Pasek czy pocztówka? Wybierz format 5x15 cm lub 10x15 cm (a może oba?), jeden z dostępnych motywów, liczbę okien na wydruku i przedstaw nam Twoją graficzną wizję. Umieścimy dowolny tekst, imiona z datą ślubu czy logo Twojej firmy - czuj się swobodnie z własnym pomysłem, w końcu to Twoje wydarzenie!

Animatorzy fotobudki aktywnie uczestniczący w wydarzeniu

ZAŁOGA, JAKICH MAŁO

Praca z ludźmi to nasza specjalność. Lubimy dzielić się usługą, a jeszcze bardziej pozytywną energią i szerokim uśmiechem. Gwarantujemy obecność w pobliżu Twoich gości, pomoc w obsłudze Drewno Budki i dodania otuchy nieśmiałkom. Ty się bawisz, a my czuwamy nad przebiegiem zabawy przy fotobudce. Spodziewaj się nas 1h przed wydarzeniem - zmontujemy tak, żeby zacząć o czasie. Wszystko w pakiecie, łącznie z uśmiechem.:)

Lampki, opalane skrzynki w stylu rustykalnym tworzą klimat wydarzenia.

ARANŻACJA SCENOGRAFII

Doceniamy detale. Dodatki w otoczeniu fotobudki (drewniane, opalane skrzynki, lampki czy kawałek zieleni) tworzą dekorację dla Twojego wydarzenia. To sprawdzony wariant na wesele w motywie rustykalnym, jak również retro, boho czy nawet industrialnym. I nie tylko, serio.
Zresztą, wszystko z Tobą ustalimy.

Tło fotograficzne w różnych wzorach do wyboru

TŁA FOTOGRAFICZNE

W naszej ofercie znajdziesz ich kilka w różnych wzorach. Drobna wskazówka - możesz wykorzystać fragment, np. ceglanej ściany
i uzyskać naturalne tło. Zachęcamy!

Kapelusze, maski, szalone okulary oraz specjalne drewniane gadżety i tabliczki

GADŻETY

Fotobudka bez wąsów, tabliczek i kapeluszy? Nie ma mowy. Posiadamy cały kosz gadżetów, pasujących klimatem do Drewno Budki (drewniane, retro), jak również tych klasycznych (szalone okulary, hawajskie naszyjniki czy rogi diabła). Stawiamy na trwałość gadżetów i łatwość w ich użytkowaniu.

Spersonalizowana księga gości, pamiątka z wesela.

KSIĘGA GOŚCI

To taka niepowtarzalna pamiątka stworzona przez Twoich gości. Zadbamy, aby wkleili niewykorzystaną odbitkę, podpisali się, może namalowali coś śmiesznego, dzięki dostarczonym przez nas pisakom. Aha, spokojnie - księga będzie spersonalizowana, umieścimy na niej dowolny napis.

file with pictures

GALERIA ZDJĘĆ

Zachowamy zdjęcia Twoich gości w dodatkowej formie. Chcemy mieć pewność, że ulotne chwile na pewno zostaną zapamiętane. Możesz wrócić po imprezie do uśmiechniętych twarzy i szalonych min. Każdy folder szyfrujemy hasłem, żeby zabezpieczyć Twoje zdjęcia.

CENNIK

Przygotowaliśmy trzy oferty, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Nie są to jednak sztywne ramy. Jeśli masz inną wizję na pakiet, dostosowany do charakteru i rozmiaru Twojego wydarzenia, śmiało napisz do nas lub zadzwoń! 

Minimum

1050 PLN

2 godziny

Dojazd 30 km od Poznania

Standard

1250 PLN

3 godziny

Dojazd 50 km od Poznania

Premium

1400 PLN

4 godziny

Dojazd 70 km od Poznania

Bądź na bieżąco!

Przewiń do góry